Haber Detayı
23 Ocak 2017 - Pazartesi 11:11 Bu haber 6185 kez okundu
 
Ertaş Turizmde De İddialı
Ertaş Grup Yön. Kurulu başkanı Musa ERTAŞ Turizmde’de ilklere devam edeceklerinin sözünü verdi
TURİZM Haberi
Ertaş Turizmde De İddialı

Kapadokya’nın el değmemiş güzelliği tarihi Göre Harabelerinin yanı başında yer alan Kapadokya Hill Hotel & Spa, Misafirlerine ilkleri sunmaya devam ediyor. Isıtma özelliği ile Kapadokya’daki en büyük kapalı yüzme havuzunu da misafirlerinin kullanıma sunan Ertaş Grup Yön. Kurulu başkanı Musa ERTAŞ Turizmde’de ilklere  devam edeceklerinin sözünü verdi.

 

Yatırımlarının hız kesmeyeceğini belirten Musa ERTAŞ, Kapadokya Hill Hotel & Spa  ‘nında yer aldığıdı ERTAŞ GRUP olarak Turizmde de  Kalite, konfor ve sürdürülebilirliği ile bir dünya markası haline gelebilmesi için eksiksiz her yeniliği takip edip bölgemize uygun olanları doğal yapıyı koruyarak uygulamaya alacaklarını da müjdeledi .  

 

Turizm gelirlerinin 2016 yılında ülke ekonomisinde gözle görülür bir açık oluşturduğuna ve ERTAŞ GRUP olarak, milli gelire katkı ve fayda sağlayıcı Yurtdışı ve yurtiçi saha çalışmalarının da 365 gün aralıksız devam ettiğini belirten Musa ERTAŞ, Katma değer yaratabilmek için kendilerini adamış oldukları bu rotayı değiştirmeyeceğini, her girişimcinin de bu azimle devam etmesi gerektiğini belirtti.  

 

Tarihi Göre kasabasında  ve Kapadokya’da turizmin geliştirilebilmesi adına yapılması gereken ne varsa eksiksiz ve kalite unsurlarından kaçınılmadan gelecek dönemlerde de ilgili yatırımlar ile hem istihdama  hemde milli ekonomiye katkı sağlayacaklarını belirtilen Musa ERTAŞ 2017 sezonun tüm turizm çalışanlarına  , işverenlerine hayırlı olmasını diledi .

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Ertaş, Turizmde, De, İddialı,
Yorumlar
Haber Yazılımı