Haber Detayı
25 Şubat 2015 - Çarşamba 00:23 Bu haber 2788 kez okundu
 
Ercoşman, Başkan Ünver’i Ziyaret Etti
Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcenErcoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Ercoşman, Başkan Ünver’i Ziyaret Etti

Nevşehir  Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kemal Uygun,Muhasebe Müdürü Hasan Çelik,Milli Emlak Müdürü Ahmet Kurşun ve Gelir Müdür Vekili Eşref  Mutlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Nevşehir  İl Defterdarı Hatice İşcenErcoşman, Ünver’e çiçek takdiminde bulundu.

Vergi  bilincinin toplumun tüm kesimlerince etkin bir şekilde algılanması ve vergi ödemelerinin  daha yaygın hale getirilmesini  amaçlayan Vergi Haftası’nın bu yıl 26. kez gerçekleştirildiğini ifade eden Nevşehir Defterdarı Hatice İşcenErcoşman, verginin toplumsal kalkınma ve ekonomik büyümedeki rolünün tüm kesimlere benimsetilmesi yönünde yoğun çaba harcandığını belirtti

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de, Vergi Dairesi çalışanı bir babanın oğlu olduğunu belirterek, Defterdarlığın bu yöndeki çalışmalarını yakından bilen biri olarak  ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti ve İl Defterdarı Hatice İşcenErcoşman ve heyete teşekkür etti.

 

 

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Admin
Etiketler: Ercoşman,, Başkan, Ünver’i, Ziyaret, Etti,
Haber Yazılımı