Haber Detayı
10 Eylül 2018 - Pazartesi 00:40 Bu haber 2753 kez okundu
 
Doluluk Oranı 93’e Ulaştı
Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne bağlı uygulama otelinde doluluk oranı 93´e ulaştı.
TURİZM Haberi
Doluluk Oranı  93’e Ulaştı

Nevşehir´de yiyecek içecek hizmetleri ile konaklama ve seyahat hizmetleri alanında birlikte eğitim veren tek kurum olan Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ne bağlı uygulama otelinde doluluk oranı 93´e ulaştı. 

 

1987 yılında eğitim faaliyetlerine başlayan okulua bağlı olarak Döner Sermaye işletmesi çerçevesinde işletilen uygulama oteli, nezih ve kaliteli hizmetiyle yıldızlı otellerle yarışıyor. Okul Müdürlüğü bünyesinde işletilen uygulama otelinde öğrenciler derslik ve atölyelerde öğrendikleri teorik eğitimin yanı sıra, otelde konaklayan misafirlere bire bir hizmet ederek pratik eğitimlerini de üst seviyeye çıkarıyor.

 

Uygulama otelinde 33 standart oda, 1 suit oda olmak üzere toplam 34 oda bulunmakta. Ayrıca otelde 150 kişi kapasiteli 1 restoran ve 250 kişi kapasiteli çeşitli organizasyonların yapıldığı çok amaçlı salon bulunuyor.

 

1 müdür, 1 teknik müdür yardımcısı, 1 sayman, 1 atölye şefi, 9 usta öğretici ile hizmet verilen otelde ayrıca öğrenciler de görev alarak hem becerilerini arttırmakta hem de aile bütçelerine katkı sağlıyor.

 

Nevşehir´in merkezinde; nezih ve sakin bir ortamda misafirlerin ağırlandığı uygulama otelimizde ayrıca kına, düğün, sünnet, mezuniyet programı, iş toplantıları, tanıtım kokteylleri ile her türlü sosyal ve kültürel faaliyetler de yüksek hizmet kalitesi e müşteri memnuniyeti gözetilerek yapılıyor.

 

Kamu çalışanlarının yoğunlukla tercih ettiği uygulama otel bir sosyal tesis olmadığından dolayı tüm müşterilere hizmet verebilmekte ve tek fiyat politikası uygulanmakta.  

Konaklama Fiyatları: (kahvaltı dahil)

 

1 kişilik oda     : 55 TL

2 kişilik oda     : 100 TL

3 kişilik oda     : 135 TL

4 kişilik oda     : 160 TL´dir. (0-6 yaş grubu çocuklar ücretsiz; 06-12 yaş grubu indirimli olarak uygulanmakta)

 

Kapadokya uygulama oteli, misafirlerine konforu ve kaliteyi; öğrenci ve personelinin güler yüzlü hizmeti ile birleştirerek sıcak bir konaklama imkanı sunmakta. Otel, aileniz ve dostlarınızla kahvaltınızı yapabileceğiniz; grup halinde akşam yemekleri ve diğer organizasyonlarda gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz bir kurum.

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Doluluk, Oranı, , 93’e, Ulaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı