Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 00:07 Bu haber 8635 kez okundu
 
By Cappadocia Hotel Çalışanları Personel Gecesinde Buluştu
Avanos’ta bulunan By Cappadocia Hotel & Spa gerçekleştirilen geceye otelin tüm çalışanları katıldı.
TURİZM Haberi
By Cappadocia Hotel Çalışanları Personel Gecesinde Buluştu

Kapadokya’da faaliyet gösteren en iyi konaklama tesisleri arasında bulunan By Cappadocia Hotel & Spa çalışanları personel gecesinde buluşarak doyasıya eğlendi

 

Avanos’ta bulunan By Cappadocia Hotel & Spa gerçekleştirilen geceye otelin tüm çalışanları katıldı.

 

Geçen başarılı sezonu kutlamak, yoğun geçen sezonunu yorgunluğunu atmak, yeni sezona motive bir şekilde girmek için düzenlenen gecede yapılan çekilişlerle her personele bir hediye de verildi.


Moral motivasyon gecesinde bir konuşma yapan Otelin Genel Müdiresi Selin Türk bu tür eğlencelerin mutlak anlamda ekip arkadaşları üzerinde olumlu katkı yaptığını, ekip olarak bir arada olmanın başarıdaki öneminin fark edildiği anlar olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

 

Geçen sezonun kendileri açısından oldukça yoğun geçtiğini belirten Türk yoğun geçmesi beklenen önümüzdeki sezon için şimdiden hazırlıklara başladıklarını, bunun içinde ilk önce personelleri moral motive etmeyi planladıklarını dile getirdi.

 

Yaptıkları fedakârca çalışmalar için emeği geçen tüm personele teşekkür eden Selin Türk “Sizlerle birlikte bir ekip olmaktan, bu ekibin içinde olmaktan gurur duyuyorum.” dedi.

 

Türk, son olarak bu yıl birincisini gerçekleştirdikleri moral motivasyon etkinliklerini belirli aralıklarla tekrar edeceklerini söyledi.

 

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: By, Cappadocia, Hotel, Çalışanları, Personel, Gecesinde, Buluştu,
Haber Yazılımı