Haber Detayı
08 Mayıs 2015 - Cuma 00:17 Bu haber 1507 kez okundu
 
Büyük Usta Kayahan’ın Sanat Dünyasına Vedası
Hazırladığı bültenler ile magazin dünyasının nabzını tutan MTM Medya Takip Merkezi ve Magazin Gazeteciler Derneği’nin hazırladığı rapora göre, büyük usta Kayahan’ın vefatı Nisan ayının gündemini belirledi.
DİĞER Haberi
Büyük Usta Kayahan’ın Sanat Dünyasına Vedası

 

Televizyon dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı’nın yanı sıra İbrahim Tatlıses, Cem Yılmaz ve Hülya Avşar öne çıkan isimler arasında oldu.

Türk müziğinin ünlü sanatçısı Kayahan’ın vefat haberleri magazin gündeminin zirvesindeydi. Kayahan ve vefatıyla ilgili 8 bin 678 haberle en çok konuşulan konular arasında ilk sırada yerini aldı. Türk televizyonlarının başarılı program yapımcısı Acun Ilıcalı listede 4 bin 374 haberle 2. sıraya, geçtiğimiz haftalarda Amerika’da beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses 3 bin 683 haberle 3. sıraya yerleşti. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ‘Yeni Türkiye’ tartışmalarındaki sözleri gündemde 3 bin 548 haberle 4. sıralarda yer buldu. Magazin dünyasının en renkli isimlerinden olan Hülya Avşar, Nisan ayında kızı Zehra Çilingiroğlu ile çektiği reklam filmiyle adından söz ettirdi. Toplamda 3 bin 475 haberle 5. sırada yer alan Avşar kızı, çektiği reklam filmiyle karikatürlere de konu oldu.

Ünlü sanatçı Sibel Can, İbrahim Tatlıses’i zor günlerinde yalnız bırakmayarak hastane ziyareti sırasında paylaştığı fotoğrafla magazin dünyasında çok konuşulan konular arasındaydı. 

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Büyük, Usta, Kayahan’ın, Sanat, Dünyasına, Vedası,
Haber Yazılımı