Haber Detayı
16 Aralık 2017 - Cumartesi 19:42 Bu haber 2045 kez okundu
 
Büyük Otel’in Akıbeti Ne Olacak?
Büyük Otel ile ilgili mahkeme sürecinin devam ettiği bildirildi.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Büyük Otel’in Akıbeti Ne Olacak?

Nevşehir’in Ürgüp ilçe merkezinde mülkiyeti belediyeye ait bulunan Büyük Otel ile ilgili mahkeme sürecinin devam ettiği bildirildi.

 

Konuyla ilgili son durumu sorduğumuz Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, işletme hakkı özel bir firmaya verilen Büyük Otel ile ilgili mahkeme sürecinin devam ettiğine dikkat çekti.

Söz konusu firmanın otel içerisinde belediyeden habersiz bazı tadilat çalışmalarına gitmesi nedeniyle ortaya çıkan hukuki sürecin sürdüğünü söyleyen Başkan Yıldız, “Bilindiği üzere söz konusu otelimiz bir firmaya işletmek üzere verilmişti. Bu süre içerisinde bu firma belediyemizden habersiz otel içerisinde basit bir onarım yerine daha geniş boyutlu bir onarıma girişti. Otelin bazı bölümlerinde istenmeyen bazı sıkıntılar meydana geldi. Biz firmayla oturup bu konuyla ilgili bir anlaşma yolu bulalım dedik ama olmadı. Biz belediye olarak malımıza sahip çıktık. Firma kendisine göre bazı haklarını savundu. Bilirkişi raporları mahkemeye intikal etti. Mahkeme süreci devam ediyor” açıklamalarında bulundu.

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Büyük, Otel’in, Akıbeti, Ne, Olacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı