Haber Detayı
19 Haziran 2018 - Salı 00:27 Bu haber 2580 kez okundu
 
Bu Kemer Sana Çok Yakışır
Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığınca, “Bu Kemer Sana Çok Yakışır” adlı bir yarışma düzenlendi.
GÜNDEM Haberi
Bu Kemer Sana Çok Yakışır

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığınca, trafik güvenliği konusunda çocuklarımızın bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi, onlara trafikte doğru davranışların kazandırılması amacıyla “Bu Kemer Sana Çok Yakışır” adlı bir yarışma düzenledi. 

 

İl Sağlık Müdürlüğü yarışmaya dair web sitesinden duyuruda bulundu. Duyuruda, “18 yaş üstü tüm bireyler Fotoğraf - GİF ve Kısa Film  yarışmasına katılabilecektir.

 

 

18 yaş altındaki bireyler kendi adları ile bu kategorideki yarışmaya bizzat katılım sağlayamayacak olup eserlerini yalnızca kanuni temsilcileri adıyla (veli/vasileri) yarışmaya katılım sağlayabileceklerdir.

 

Ülkemizdeki tüm ortaokul öğrencileri Afiş yarışmasına katılabilecektir. Katılımcıların eserlerinin dereceye girmesi durumunda katılımcılardan ayrıca öğrenim belgelerini ibraz etmeleri istenecektir.

 

Ödülleri kanuni temsilcileri (veli/vasi) ile birlikte verilecektir.

 

Ülkemizdeki tüm ortaokul öğrencileri Slogan yarışmasına katılabilecektir. Katılımcıların eserlerinin dereceye girmesi durumunda katılımcılardan ayrıca öğrenim belgelerini ibraz etmeleri istenecektir.

 

Ödülleri kanuni temsilcileri (veli/vasi) ile birlikte verilecektir” açıklamalarına yer verildi.

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Bu, Kemer, Sana, Çok, Yakışır,
Yorumlar
Haber Yazılımı