Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 19:43 Bu haber 2345 kez okundu
 
Beyaz Eşya Satışları Fırladı
Evlilik sezonu yaklaşırken beyaz eşya satışları fırladı
EKONOMİ Haberi
Beyaz Eşya Satışları Fırladı

 Düğün sezonu yaklaştı, yeni evlerini kurma heyecanı yaşayan çiftlerin çeyiz alışverişi de hız kazandı. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’un satış verilerine göre, dünya evine girmeye hazırlanan çiftlerin internetten en fazla aldığı eşyaların başında, her evin olmazsa olmazı beyaz eşyalar geliyor. Hizlial.com’da beyaz eşya satışları Ocak ayından bu yana yüzde 70 oranında arttı.

Evlilik sezonu yaklaştı, çiftleri alışveriş heyecanı sardı. İnternetten alışverişin favori adreslerinden Hizlial.com’un satış verilerine göre, düğün sezonuna az bir süre kala internette beyaz eşya satışları Ocak ayından bu yana yüzde 70 oranında arttı.

Hizlial.com verileri, giderek daha fazla kişinin ve özellikle çalışan çiftlerin, çeyiz alışverişini internetten yapmayı tercih ettiğini ortaya koydu. Beyaz eşyalar arasında ise en çok satılan ürünler, her evin olmazsa olmazı olan çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi oldu. Beyaz eşya satışlarında ilk 5 il sıralamasında ise İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa yer aldı.

Yeni evlenecek çiftleri tüm ev eşyalarını tek elden, hızlı ve kolayca satın alarak dükkan dükkan gezme derdinden kurtaran Hizlial.com, çiftlerin para ve zamandan tasarruf ederek düğün hazırlıklarına daha fazla zaman ayırabilmesine olanak sağlıyor. Oyun konsolundan televizyonlara, küçük ev aletlerinden yemek takımlarına kadar pek çok seçeneğin uygun fiyatlarla bulunabileceği Hizlial.com ile ev kurmak kolay ve eğlenceli.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Beyaz, Eşya, Satışları, Fırladı,
Haber Yazılımı