Haber Detayı
30 Temmuz 2015 - Perşembe 10:12 Bu haber 2610 kez okundu
 
Bedensel Engelli Yazar Nevşehir Belediyesi'nde
Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan engelli gezi aracı ile Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret eden Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere ve beraberindekiler, gezi sonrasında Nevşehir Belediyesini ziyaret ederek, kendilerine sunulan hizmetlerden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ettiler.
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Bedensel Engelli Yazar Nevşehir Belediyesi'nde

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü yöneticileri, Nevşehir’in tarihi ve turistik mekanlarını gezdiler. Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan araç ile bölgede keyifli bir gezi yapan  Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere ve Başkan Yardımcısı Memduh Yapmış, gezi boyunca kendilerine yapılan hizmetlerden dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ettiler.

Nevşehir Belediyesi tarafından sağlanan engelli gezi aracı ile Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik merkezlerini ziyaret eden  Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere ve beraberindekiler, gezi sonrasında Nevşehir Belediyesini ziyaret ederek, kendilerine sunulan hizmetlerden dolayı  Nevşehir  Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür ettiler.

Dernek Başkan Yardımcısı Memduh Yapmış ve  Dernek Genel Sekreteri  Melahat Dere’nin de hazır bulunduğu ziyarette, aynı zamanda şair de olan Ankara Kardelen Engelli Gençlik Spor Kulübü Başkanı Burcu Dere, kaleme aldığı ‘Şirin Kız Ankara’ ve ‘Afrikalı Çocuğun Midesi Kadar Dünya’ isimli şiir kitaplarını, Belediye Başkanı Hasan Ünver’e iletmek üzere Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf  Kaya’ya takdim etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bedensel, Engelli, Yazar, Nevşehir, Belediyesi'nde,
Haber Yazılımı