Haber Detayı
27 Eylül 2017 - Çarşamba 21:38 Bu haber 2947 kez okundu
 
Bedava Peynir Sadece Fare Kapanında Olur
Doğrudan pazarlama sektörünün kalbi Türkiye’de atacak…
EKONOMİ Haberi
Bedava Peynir Sadece Fare Kapanında Olur

Dünyanın en önemli Doğrudan Satış eğitmenlerinden biri olan Randy Gage ve Mega Holding’in 50’den fazla ülkesindeki tüm satış organizasyonundan sorumlu Dünya Başkanı Dr. Hedi Khezrzadeh 6-8 Ekim tarihinde Kuşadası Efes Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte Network Marketing, Satış Teknikleri ve Etkili Liderlik üzerine eğitim verecek.

 

 “Para mutluluk satın almaz, ama fakirliği de almaz” sözü ile dünyada doğrudan pazarlama gurularından biri haline gelen Randy Gage, 3000 girişimciye seslenmek için Türkiye’ye geliyor.

Gelişmekte olan bir çok ülkede doğrudan pazarlama sektörünün filizlerini atan Randy Gage, Mega Grup Bilişim tarafından düzenlenen Star Talk Event etkinliği kapsamında 6-8 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de olacak. İnsanları daha verimli çalışma şekillerine sevk etmek için tüm dünyada motivasyon konuşmaları yapan Randy Gage, Amerika’da kitapları en çok satılanlar listesinde olan ayrıca dünya genelinde 25 dile çevrilen 8 kitabı ile milyonlarca adetlik satış gerçekleştirdi.

Satış yapmayı anlatacak

Ticaret hayatında her müteşebbisin satış yapma tekniklerini bilmesi gerektiğini savunan Randy Gage, Star Talk Event kapsamındaki konuşmasında doğru ve pratik satış eğitiminin kriterlerini anlatacak. Dünyanın en önemli satış eğitmenlerinden biri olarak kabul edilen Randy Gage, bedava peynirin sadece fare kapanlarında olduğuna inanıyor.

İşsizlik sorununa direkt olarak çözüm getiren doğrudan pazarlama sektöründe başarılı olmak için sağlam temellere dayalı konuşmalar yapan Randy Gage, 6-8 Ekim tarihleri arasında Kuşadası’nda 3000 girişimciye hızlı, tempolu, eğlenceli ve daha çok gelir elde edebilecekleri satış teknikleri eğitimi verecek.

 

 

Randy Gage’in, dünyada on binlerce insana motivasyon katan sözlerinden bazıları ise şu şekilde:

·  Mağdur veya kazanan olabilirsiniz, ama ikisi birden olamazsınız.

·  Olmak istediğin biri gibi olmak istiyorsan, eskiden olduğun kişinin gitmesine izin vermek zorundasın.

·  Para kıtlığı yoktur, sadece fikir kıtlığı vardır.

·  İntikam, sevginin içeri girmesinden önce çıkarılmalı.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Bedava, Peynir, Sadece, Fare, Kapanında, Olur,
Yorumlar
Haber Yazılımı