Haber Detayı
04 Eylül 2015 - Cuma 20:46 Bu haber 5284 kez okundu
 
Aygün Çiftinin Örnek Dayanışması
Aday adayı başvurularında dikkat çeken örnek bir görüntü de gözlerden kaçmadı.
SİYASET Haberi
Aygün Çiftinin Örnek Dayanışması

 AK Parti’de milletvekilliği aday adaylığı başvuruları tamamlandı. Ancak aday adayı başvurularında dikkat çeken örnek bir görüntü de gözlerden kaçmadı.

01 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan erken genel seçimde AK Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adayı olma kararı veren ve aday adaylığı başvuru işlemlerini tamamlayan Avukat Ali Aygün eşi, Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkan Yardımcısı Fatma Aygün ile birlikte başvurusunu yaparak örnek bir aile dayanışmasına da imza attı.

Eşi ile birlikte AK Parti İl binasına gelerek başvurusunu yapan Avukat Ali Aygün ve Fatma Aygün çiftini bu önemli günlerinde çok sayıda yakınları da eşlik etti. NESİAD Başkanı İlhan Kahraman’ın da yer aldığı grup AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ali Aygün’e seçim sürecinde başarılar dilediler.

Bu arada Aygün Çifti dışında özellikle AK Parti’de aday adaylarının genel itibariyle aday adaylığı başvurusuna yalnız ya da birkaç yakınlarıyla gelirken, eşleriyle, hayatı paylaştıkları insanla başvuruda bulunmamaları dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Aygün, Çiftinin, Örnek, Dayanışması,
Haber Yazılımı