Haber Detayı
15 Kasım 2015 - Pazar 16:39 Bu haber 2898 kez okundu
 
Avanos Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında Bayrak Değişimi
Avanos Ülkü Ocağı Başkanı Mustafa Kaan İlleez bayrağı Uğur Göksu’ya devretti.
AVANOS Haberi
Avanos Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında Bayrak Değişimi

Avanos Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında bayrak değişimi gerçekleştirildi.

Mustafa Kaan İlleez’in yürüttüğü Avanos Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığına Uğur Göksu getirildi. Avanos Ülkü Ocakları ilçe Başkanlığı binasında Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebicinin gerçekleştirdiği devir teslim törenine MHP Avanos İlçe Başkanı Alparslan Kaygısız ve yönetiminin yanı sıra çok sayıda ülkücü genç katılım gösterdi.

Devir teslimi yapan Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici tören sonrasında yaptığı açıklamada; ‘’ programa katılan MHP Avanos İlçe Başkanı Alparslan Kaygısız ve yönetimine, Mustafa Kılıç Beye ve bütün dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İki buçuk yıldır İlçe Ocak Başkanlığını hakkı ile yapan Mustafa Kaan İlleez Başkana teşekkür ediyor, Kutlu sancağımızı teslim alan Uğur Göksu Başkana başarılar diliyoruz.’’ Dedi.

Görevi Devir alan Uğur Göksu Başkan tören sonrasında yapmış olduğu açılamada; programı gerçekleştiren Nevşehir Uç Beyi İl Ocak Başkanımız Yahya Leblebiciye ve teşkilatına, MHP Avanos İlçe Başkanı Alparslan Kaygısız ve yönetimine, Mustafa Kılıç Beye, İncesu Ocak Başkanı Seçkin Kızılışık ve Teşkilatına 2,5 yıldır görevi hakkı ile yapan Mustafa Kaan İlleez Başkana ve teşkilatına ve Dava arkadaşlarına şu açıklamalarda bulundu;

Mustafa Kaan İlleez Başkanın ve Teşkilatın yapmış oldukları her şey için teşekkürü üzerimize bir borç olarak biliyoruz. Teslim aldığım bu kutlu sancağı, daha ileriye taşıyacağım, görevimi layıkıyla yerine getireceğim. Türk Milletine Hizmet etmek için, Türk Gençliğini eğitimli, donanımlı, ahlaklı, imanlı, nesiller yetiştirmek için görev başındayız. Allah c.c Yar ve Yardımcımız olsun. Bu bundan öncede böyle oldu bundan sonra da böyle olacaktır. Her zaman körü körüne otoriteye, körü körüne itaate baş kaldırdık ve her zaman baş kaldıracağız. Allahın izni ile doğru bildiğimiz yoldan da sapmayacağız, kim ne derse desin bizim Teşkilatımıza, bizim Hareketimize biz kendi bildiğimiz doğrularla yaşayan insanlarız. Allahın izni ile Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in istediği gibi bir gençlik yetiştireceğiz. Yüce Allah Müslüman Türk Milletini Korusun ve yüceltsin,NE MUTLU TÜRKÜM diyene diyerek sözlerine son vermiştir.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos, Ülkü, Ocakları, İlçe, Başkanlığında, Bayrak, Değişimi,
Haber Yazılımı