Haber Detayı
10 Haziran 2015 - Çarşamba 21:23 Bu haber 2755 kez okundu
 
Avanos TES Üyeleri Kahvaltıda Buluştu
Türk Eğitim Sen Avanos Temsilciliğinin Avanos'ta düzenlediği sabah kahvaltısına 130 TES üyesi eş ve çocukları ile katıldı.
EĞİTİM Haberi
Avanos TES Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Avanos Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Memiş BÜLBÜL kahvaltıda yaptığı konuşmada eğitim çalışanları yoğun ve stresli bir eğitim ve öğretim dönemi geçirdiler, bizler de Türk Eğitim Sen Avanos temsilciliği olarak üyelerimizle buluşmak, üyelerimizin bir yıl boyunca yaşadığı stresi paylaşmak için kahvaltıda bir aile ortamında buluştuk.  

Her şeyden önce üyelerimizin özlük ve mali haklarımızın iyileştirilmesi için gösterdiğimiz çalışmaların yanında sosyal ve kültürel etkinliklerle de moral gücümüzü yükseltmeyi hedeflemekteyiz.  Bizlere güvendiğiniz, Avanos'ta Türk Eğitim Sen'i yetkili sendika yaptığınız, verdiğiniz desteklerden dolayı da teşekkür ederim. Biz masa başı sendikacılığı yapmıyoruz, ulufe dağıtmıyoruz, her zaman üyelerimizin yanında özlük ve mali hakların geliştirilmesi ve korunması için sınırsız bir mücadele azmi ile gayret ve çalışmaları ile devam ediyoruz. Katılımlarınızdan dolayı siz değerli üyelerimize, Milletvekili adayımız Mustafa UĞUR bey'e, Kamu-Sen il başkanımız Turgay ÇETİN'e, Şube başkanımız Tayfur URGENÇ'e, İl Yönetim kurulu üyelerimize, Kadın Kolları Komisyonu Yönetim Kurulu üyelerine, Türk Haber Sen Nevşehir temsilcimiz Ercüment TUNÇ'a, Üniversite Temsilcimiz Zeki MUHARREMOĞLU'na teşekkür ederim. dedi.  

Kahvaltı sonunda TES üyeleri hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos, TES, Üyeleri, Kahvaltıda, Buluştu,
Haber Yazılımı