Haber Detayı
26 Mart 2018 - Pazartesi 18:21 Bu haber 1965 kez okundu
 
Avanos’ta Yarım Kilo Uyuşturucu Yakalandı
Yarım Kilo Metemfetamin ve Yirmi İki Gram Esrar Yakalandı, Bir Şahıs Tutuklandı
DİĞER Haberi
Avanos’ta Yarım Kilo Uyuşturucu Yakalandı

Avanos Emniyet Müdürlüğümüz başarılı çalışmalarına devam ediyor, 24.03.2018 günü saat:23.45 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi Avanos Göreme yolu üzerinde park halinde durumundan şüphelenilen 41 *** Plakalı araçta , şüpheliler A.Y. ve H.F isimli şahısların yapılan üst aramalarında;

Sigara paketi içerisinde 15,4 gram ESRAR, araçta 6,7 gr ESRAR toplam 22,1 gr. ESRAR ele geçirilmiş daha sonra araç Narkotik Dedektör Köpeğiyle yapılan detaylı aramada, aracın arka kısmında şoför koltuğu ile arka yolcu koltuğu arasında şeffaf renkli poşet içerisinde 498 gr. Metemfetamin  ve aracın ön kısmı yolcu koltuğu ile şoför koltuğu arasında (1) adet ruhsatsız silah ele geçirilmiştir.

Şahıslar Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahilinde gözaltına alınarak 25.03.2018 tarihinde haklarında‘Uyuşturucu Madde İmalat Ve Ticareti Yapma, Kabul Etme Ve Bulundurma ve 6136 sayılı Ateşli Silahlar Ve Bıçaklar İle Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet Etmek’ suçlarından  yasal işlem yapılarak sevk edilmiş olduğu mahkemece A.Y. isimli şahıs tutuklanmış, H.F. isimli şahıs ise Adli Kontrol Kararı ile serbest bırakılmıştır.

 

 

 

Kaynak: (N.E.M) - Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos’ta, Yarım, Kilo, Uyuşturucu, Yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı