Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 22:58 Bu haber 2993 kez okundu
 
Avanos’ta İlçe Güvenlik Toplantısı Yapıldı
Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ’in başkanlığında yapıldı.
AVANOS Haberi
Avanos’ta İlçe Güvenlik Toplantısı Yapıldı

“2018-2019 Yılı Eğitim Öğretim Güvenliği Toplantısı” Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ’in başkanlığında yapıldı.

Avanos Belediyesi Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya, Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, Avanos Belediye Başkanı İsmet İNCE, Avanos İlçe Jandarma Komutanı, Avanos İlçe Emniyet Müdürü, ilgili daire amirleri, okul müdürleri, mahalle, köy ve belde muhtarları ile öğrenci taşımacılığı yapan servis şoförleri katıldı.

Avanos Kaymakamı Murat Çağrı ERDİNÇ, ilçemizde öğrenim gören çocukların ve gençlerimizin güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim-öğretim görmelerini sağlamak adına alınan tedbirleri dile getirdi. Çocukların huzurlu ve güvenli bir şekilde eğitim öğretim görmelerini sağlamak için eğitim camiasının, muhtarların ve vatandaşlarımızın bilinçli ve duyarlı bir şekilde emniyet güçleri ile hareket etmelerini beklediklerini ve eğitim öğretim güvenliği konusunda tüm paydaşların işbirliğinin önemine dikkat çekti.

Toplantıda; öğrenci taşımacılığı yapan servisçilerin uyması gereken kurallarda ele alındı. Okullarda ve çevresinde oluşabilecek çevresel riskler ile öğrencilerin huzurunu korumaya yönelik asayiş tedbirlerinin ve denetimlerin ise yoğunlaştırılacağı kaydedildi.

 

Kaynak: (Avanos Belediyesi) - Avanos Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos’ta, İlçe, Güvenlik, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı