Haber Detayı
20 Aralık 2017 - Çarşamba 18:18 Bu haber 1569 kez okundu
 
Avanos’ta Gençlik Merkezi İçin Arsa Arayışları Sürüyor
Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünün hali hazırda 4 ayrı yerleşim alanında bulunan gençlik merkezleri sayısı 5’e çıkacak.
AVANOS Haberi
Avanos’ta Gençlik Merkezi İçin Arsa Arayışları Sürüyor

İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Nevşehir merkez, Gülşehir, Acıgöl ve Ürgüp ilçelerinin ardından Avanos ilçesinde de gençlik merkezi açılabilmesi yönündeki çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdi.

 

Ünlüer, Gülşehir’deki mevcut gençlik merkezinin taşınabileceğini de belirtirken, “Gençlik merkezleri konusunda diğer bir çok ile nazaran oldukça iyi bir durumdayız. Nevşehir merkez, Ürgüp, Gülşehir ve Acıgöl ilçelerinde gençlik merkezlerimiz bulunuyor. Avanos ilçemizde de gençlik merkezi açmak için çalışmalarımız sürüyor. Orada arsa konusunda Kaymakamlığımızla birlikte çalışmalarımız sürüyor. Uygun bir arsa bulmamız halinde en kısa zamanda Avanos ilçemizde de gençlik merkezimizi açmayı planlıyoruz. Gülşehir ilçemizdeki mevcut gençlik merkezi binamızı daha iyi bir binaya taşımak için çalışmalarda bulunuyoruz. Kaymakamlığımızın bize gösterdiği eski anaokulu binasına gençlik merkezimizi taşıyabiliriz” açıklamalarında bulundu.

 

 

 

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos’ta, Gençlik, Merkezi, İçin, Arsa, Arayışları, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı