Haber Detayı
16 Haziran 2018 - Cumartesi 01:14 Bu haber 2855 kez okundu
 
Avanos’ta Bayramlaşmaya Yoğun İlgi
Bayramlaşma programı, 3 gün 3 gece vatandaşlarımızla birlikte Tahta Köprü önünde gerçekleştiriliyor.
AVANOS Haberi
Avanos’ta Bayramlaşmaya Yoğun İlgi

Avanos Belediye Başkanlığının Ramazan Bayramı bayramlaşma programı, 3 gün 3 gece vatandaşlarımızla birlikte Tahta Köprü önünde gerçekleştiriliyor.

Tahta Köprünün çarşı merkezine bakan kısmında, belediye tarafından kurulan Bayram çadırında, halkla iç içe bayramı kutlanıyoruz.

Belediye Başkanı İsmet İnce; bayramın 1., 2. ve 3. günü sabah saat 10:00’dan akşam saat 22:00’ye kadar bayram çadırında bulunarak vatandaşlarımızla bayramlaşarak sohbet ediyor.

Bayram ilk günü yüzlerce vatandaş bayram çadırını ziyaret etti. Ziyaretler akşam saatlerine kadar sürdü. Halkın içinde gerçekleştirilen bayram çadırı uygulaması vatandaşlar tarafından da takdir ve beğeni ile karşılanıyor. Yediden yetmişe yüzlerce hemşerimiz bayram sevincini çadıra taşırken belediyenin de vatandaşlara şeker tadında ikramları oluyor.

Sadece bayram çadırını değil ilçemizi ziyarete gelen yerli ve yabancı konuklara da Tahta Köprü önünde belediye tarafından soğuk limonata ikramı yapılıyor. Vatandaşlar belediyenin bayram çadırı uygulamasının ilgi çekici ve güzel bir uygulama olması ile birlikte Anadolu insanının misafirperverliğini yansıtması yönüyle örnek bir proje olduğunu ifade ediyorlar.

Belediyenin bayramlaşması, bayramın iki ve üçüncü günü de aynı tempoda devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (Avanos Belediyesi) - Avanos Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos’ta, Bayramlaşmaya, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı