Haber Detayı
02 Temmuz 2015 - Perşembe 11:09 Bu haber 3223 kez okundu
 
Avanos Kaymakamlığı İftar Yemekleri Düzenliyor
Kaymakamı Mustafa ELDİVAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TAŞCI Mahalleliye İftar Yemeğini kendi elleriyle dağıtarak onlarla birlikte iftar yaptılar.
AVANOS Haberi
Avanos Kaymakamlığı İftar Yemekleri Düzenliyor

Avanos Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının  Organize ettiği İftar Yemeğine Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Avanos İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ,  Avanos İlçe Müftüsü Mehmet FİDAN, Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TAŞCI  ve Alaaddin Mahallesi sakinlerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Kaymakamı Mustafa ELDİVAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ömer TAŞCI Mahalleliye İftar Yemeğini kendi elleriyle dağıtarak onlarla birlikte iftar yaptılar.

Kaymakamı Mustafa ELDİVAN yemek sonrası yaptığı kısa Konuşmada; “İftar yemekleriyle ilgili geçen seneden düşüncelerimiz vardı.  Bu sene Allah Nasip etti İlk yemeğimizi Alaaddin Mahallemizde vermeyi nasip etti. Bugün Alaaddin Mahallemizde verilen bu yemeğimizi isminin açıklanmasını istemeyen bir hayırseverimiz verdi kendisine çok teşekkür ediyorum. Ramazan boyunca ilçemizdeki bütün mahallelerimizde iftar yemeği vererek halkımızla bir arada onlarla birlikte bu Ulvi Günlerin güzelliğini yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Biz Halkımıza Hizmet etmek için varız onlarada ulaşarak bir nebzede olsa onların sıkıntılarına ortak olmak istiyoruz bu vesileyle Mübarek Ramazan ayının bolluk ve bereket içinde geçmesini temenni ederim” dedi.

İftar Yemeği ile ilgili mahalle sakinleri  Bir Aile ortamında verilen bu iftar yemeği bizleri son derece mutlu etti. Bu Organizasyonu yapan  Kaymakamımız Mustafa ELDİVAN'a teşekkürlerimizi sunuyoruz  dediler.

Kaynak: Editör: Metin Yıldırım
Etiketler: Avanos, Kaymakamlığı, İftar, Yemekleri, Düzenliyor,
Haber Yazılımı