Haber Detayı
24 Şubat 2015 - Salı 17:48 Bu haber 2232 kez okundu
 
Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan Yılın Kaymakamı Seçildi
8. Geleneksel Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Nevşehir’de düzenlenen muhteşem geceyle sahiplerini buldu. Gecede Yılın Kaymakam Ödülüne Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan.
AVANOS Haberi
Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan Yılın Kaymakamı Seçildi

Yılın ‘En’leri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi bu yıl yine alanında en iyilerini ödüllendirdi. Uçhisar Belediyesi,Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Nevşehir Ticaret Borsasının Katkılarıyla düzenlenen Ödül töreninde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi geceye  ev sahipliği yaptı. FİB Ajansı'nın organize ettiği '8. Geleneksel Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri' Nevşehir’de düzenlenen muhteşem geceyle sahiplerini buldu. Gecede Yılın Valisi Ödülüne Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Seçildi. 

8. Geleneksel Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinin ödül töreni çok sayıda spor, sanat, siyaset, iş dünyası, bürokrat, sivil toplum temsilcileri ve ulusal medyadan seçkin isimlerin katılımıyla Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde gerçekleştirildi. 

Nevşehir’da yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adından söz ettiren, Nevşehir’in başarısı için gayret sarf eden ve halkıyla kucaklaşan “Yılın En İyi Valisi” anonsuyla sahneye çağrılan Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan'a ödülünü ev sahibi olarak Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Filiz Kılıç takdim etti. 

       Yılın Kaymakamı Ödülünü Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Yılın Bürokratı Ödülünü TKDK Nevşehir İl Koordünatörü Murat Asiltürk, Yılın Kurumu Ödülünü TC. Halk Sağlığı Kanser Daire Başkanı Murat Gültekin, Yılın Onur Ödülü NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, Yılın Proje Adamı Serkan Başar (Valilik ve Üniversite AB Projeler ve Dış  İlişkiler Koord. ), Yılın Turizm Yatırım Ödülü Dinler Grup Genel Müdürü" Yakup Dinler, Yılın turizm adamı Aydın Ayhan Güney, Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ödülü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Dr. Sare Davutoğlu'na verildi..

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Admin
Etiketler: Avanos, Kaymakamı, Mustafa, Eldivan, Yılın, Kaymakamı, Seçildi, ,
Haber Yazılımı