Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 22:31 Bu haber 1819 kez okundu
 
Avanos Kaymakamı Erdinç Köylerde İncelemelerde Bulundu
Avanos ilçe Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç, Küçük Ayhan, Büyük Ayhan, İğdelikışla ve Kuyulukışla köylerini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.
AVANOS Haberi
Avanos Kaymakamı Erdinç Köylerde İncelemelerde Bulundu

Kaymakam Murat Çağrı Erdinç ile beraberindeki daire amirleri Küçük Ayhan Köyünü ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Erdinç’i Köy Muhtarı Veli Özbay karşıladı. Köy hakkında bilgi alan Kaymakam Küçük Ayhanlılarla bir araya gelerek istek ve talepleri dinledi. Sonrasında köydeki Ortaokulu ziyaret eden Kaymakam burada sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilendi. Okul yönetiminin istek ve taleplerini dinledi.

 

Ardından Büyük Ayhan Köyünü ziyaret eden Kaymakam Erdinç, ziyarette Köy Muhtarı Veli Yılmaz karşıladı.

 

Köy muhtarından köy hakkında bilgi alan Kaymakam Büyük Ayhanlılarla köy kahvehanesinde bir araya geldi. İstek ve talepleri dinleyen Kaymakam Erdinç beraberindeki daire amirlerine gerekli talimatları verdi.

 

Her türlü ihtiyaçlarda hiç çekinmeden her zaman kapısının açık olduğunu belirten Erdinç, ardından köyde bulunan İlkokulu ve halk kütüphanesini ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.  

 

 

Kaymakam Murat Çağrı ERDİNÇ, İğdelikışla ve Kuyulukışla Köylerini Ziyaret Ederek Bir Dizi İncelemelerde Bulundu.

Kaymakam Murat Çağrı ERDİNÇ ile beraberindeki daire amirleri İğdelikışla Köyünü ziyaret etti. Ziyarette Kaymakamı Köy Muhtarı Halil ÇELİK karşıladı. Köy hakkında bilgi alan Kaymakamımız İğdelikışlalılarla köy konağında bir araya gelerek istek ve talepleri dinledi.

Köyde hane ziyaretlerinde bulunan Kaymakamımız beraberindeki daire amirlerine gerekli talimatları verdi. Köyde bulunan Şehit Murat ÇELİK parkını ziyaret eden Kaymakamımız çeşitli incelemelerde bulunarak muhtardan talepleri dinledi. Sonrasında Şehidin mezarını ziyaret edip dualar etti.

Ardından Kuyulukışla Köyünü ziyaret eden Kaymakamımızı ziyarette Köy Muhtarı Cemal ŞANAL karşıladı. Köy muhtarından köy hakkında bilgi alan Kaymakamımız köy kahvehanesinde Kuyulukışlalılarla bir araya geldi. İstek ve talepleri dinledi.

 

 

 

Kaynak: (Avanos Kaymakamlığı) - Avanos Kay.Basın Birimi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos, Kaymakamı, Erdinç, Köylerde, İncelemelerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı