Haber Detayı
28 Eylül 2015 - Pazartesi 18:05 Bu haber 3296 kez okundu
 
Avanos Kaymakamı Eldivan Alaettin İlkokulunda Yenilenen Sınıfların Açılışını Yaptı
Avanos Alaettin İlkokulunda başlatılan yeni bir uygulama ile sınıfların tüm donanımlarını karşılayan hayırseverlerin adının yazılı olduğu levha sınıf kapısına asılıyor
AVANOS Haberi
Avanos Kaymakamı Eldivan Alaettin İlkokulunda Yenilenen Sınıfların Açılışını Yaptı

Kaymakam ELDİVAN’ın katılımıyla hayırseverler tarafından donanımı karşılanarak yenilenen İlçemiz Alaettin İlkokulunda 2.sınıfın açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşma yapan Okul Müdürü Adem ÇELTİK yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek emeği geçen hayırsever vatandaşlarımıza teşekkürlerini sundu.

Yapılan tadilatları yerinde inceleyen Kaymakam ELDİVAN sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilendi. 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı için velilere bir dizi önerilerde bulunan  Kaymakam ELDİVAN yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temennilerinde bulundu.

Hayırseverler Ahmet AĞCA, Mustafa SALLI, Halil GÜNDÜZALP, Ayşe ATİK, Firdevs GÜVEN ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer TAŞÇI, Şube Müdürü Namık KAVRAAL, okul müdürü ve öğretmelerle öğretmenler odasında çay içip bir dizi sohbette bulunan Kaymakam ELDİVAN yardımlarından dolayı hayırseverlere teşekkürlerini sundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (Avanos Kaymakamlığı) - Avanos Kay.Basın Birimi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos, Kaymakamı, Eldivan, Alaettin, İlkokulunda, Yenilenen, Sınıfların, A
Haber Yazılımı