Haber Detayı
27 Mart 2015 - Cuma 21:45 Bu haber 2317 kez okundu
 
Avanos Belediyesi Yeterli İşçi Bulamadı
Avanos Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde mevsimlik olarak (8 ay) çalıştırılacak olan işçi alımı ilanı akabinde bugün toplantı gerçekleştirildi.
AVANOS Haberi
Avanos Belediyesi Yeterli İşçi Bulamadı

2013 yılından günümüze kadar Belediyemize, Avanos içinden yapılan bütün iş müracaat dilekçeleri ortaya konarak sırayla 70 kişiye telefon açıldı. Belediyemiz internet sitesinden ve anons sisteminden duyurular yapıldı. Bugün gerçekleştirilen işçi alımı ve iş başvuru toplantısına  ilçemizden 16 kişi katılarak park ve bahçeler biriminde mevsimlik olarak çalışmak istediğini beyan etti.

Toplamda 35 işçi alımı gerçekleştirileceğinden yeterli sayıya ulaşılamadığı için Belediyemize çevre köy ve kasabalardan mevsimlik işçi alınacağına ilişkin duyuru yapılacağı ifade edildi. Başvuru yapanların çoğunluğu da yine önceki yıllarda park ve bahçe hizmetlerinde çalışanlardan oluştu.

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğünde mevsimlik olarak (8 ay) çalışmak isteyenlerin en geç 1 Nisan tarihine kadar Park ve Bahçeler Müdürlüğüne başvurabilecekleri ifade edildi.

Kaynak: (Avanos Belediyesi) - Avanos Belediyesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos, Belediyesi, Yeterli, İşçi, Bulamadı,
Haber Yazılımı