Haber Detayı
01 Temmuz 2015 - Çarşamba 10:54 Bu haber 6659 kez okundu
 
Avanos'a Yatırımlar Sürüyor
Avanos’ta kısa zamanda hizmete girmesi beklenen 4 önemli yatırımda yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldı.
AVANOS Haberi
Avanos'a Yatırımlar Sürüyor

Kapadokya’nın gözde turizm merkezlerinden Avanos son yıllarda aldığı yatırımların sayısını arttırarak değişik marka ve işletmeleri halkla buluşturmaya devam ediyor. Avanos’ta kısa zamanda hizmete girmesi beklenen 4 önemli yatırımda yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldı.

Bu yatırımlardan ilki tarihi taş köprü yanında açılacak olan Mercedes Cafe. Avanos McDonalds’ın da işletmeciliğini yapan firmanın sahip olduğu binada açılacak Mercedes Cafe'yi Kayserili bir işadamı işletecek. Cafe için elemanlar aranmaya başladı.

Avanos’ta açılışı için gün sayan işletmelerden bir diğeri de Konak Event Center. Gülşehir Çevre yolu köprüsü yakınlarında yapımında sona yaklaşılan işletme aquaparklı yüzme havuzu, restoranı ile düğün, nişan, toplantılar gibi özel günler yanında yüzme amaçlı da hizmet verecek.

Avanos otogarı yakınlarında Kapadokya düğün salonunu da içinde bulunduran alanda yapılan Fun İsland ise komple bir tesis olarak hizmete girecek. Kapadokya düğün salonu, bilardo salonu, çocuk eğlence parkı, unlu mamul üretimi ve cafe olarak hizmetle sunacak işletmenin bayrama yetiştirilmesi planlanıyor.

Avanos taş köprü yanındaki erkek öğrenci yurdu altında da giyim sektöründe hizmete girmesi planlanan Şımarık Giyim adlı işletmede de çalışmalar başladı.

 

 

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Avanos'a, Yatırımlar, Sürüyor,
Haber Yazılımı