Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 16:59 Bu haber 857 kez okundu
 
Aranan Üç Şahıs Yakalandı, İkisi Tutuklandı
KAPADOKYA NEVŞEHİR Haberi
Aranan Üç Şahıs Yakalandı, İkisi Tutuklandı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri ilimizde arana şahısların yakalanmasına yönelik yapmış olduğu çalışmada;

 

Nevşehir 1. Asliye Ceza Mahkemesince Mala Zarar Verme suçundan hakkında 1 yıl 8 ay Kesinleşmiş Hapis Cezası ile Yakalama Kararı ile aranan S.K. ve Karayolları Yol Kontrol ve Denetleme noktasında yapılan uygulamada Kozaklı Asliye Ceza Mahkemesince Konut Dokunulmazlığını İhlal suçundan 3 yıl 7 ay 22 gün Kesinleşmiş Hapis Cezası ile Yakalama Kararı ile aranan H.A.A. isimli şahıslar Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı gereği gözaltına alınmışlar her iki şahısta Müdürlüğümüzde işlemleri bitimi sevk edilmiş oldukları Mahkemece TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

 

Nevşehir 2. Asliye Ceza Mahkemesince Alkol veya Uyuşturucu Maddenin Etkisi Altındayken Araç Kullanma suçundan aranan ve hakkında 3.000 TL adli para cezası bulunan H.G. isi sevk edilmiş olduğu Mahkemece yükümlülüğünü yerine getirmek şartıyla serbest kalmıştır.

Kaynak: (N.E.M) - Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Aranan, Üç, Şahıs, Yakalandı,, İkisi, Tutuklandı,
Haber Yazılımı