Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 20:37 Bu haber 6979 kez okundu
 
Anadolu’nun En Büyük Okulu Nevşehir’de Açılacak
Doğa Nevşehir Eğitim Kurumları 2018-2019 döneminde eğitime başlayacak.
EĞİTİM Haberi
Anadolu’nun En Büyük Okulu Nevşehir’de Açılacak

İç Anadolu bölgesinin en büyük Türkiye’nin de ilk 10’nda yer alacak olan Doğa Nevşehir Eğitim Kurumları 2018-2019 döneminde eğitime başlayacak.

 

Müthiş yabancı dil ve fen bilgisi laboratuvarlarının yanı sıra, kütüphanelerindeki kış ve yaz çiçek bahçeleri, Doğa Koleji’ne adı gibi müthiş bir ayrıcalık katıyor.

 

Doğa Koleji Nevşehir Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı olan Halis Uluer, sınıflarda en gelişmiş akıllı tahtalarla derslerin işleneceğini açıklarken, “ tüm okul malzemeleri ve laboratuvarlarımız için dünyanın en iyi okulları başta olmak üzere 16 ülkeye gittim ve hepsini yerinde inceledim. Burası eğitimde bir dünya karması olacak ve bunu da Türkiye’nin en büyük eğitim zincirine sahip olan Doğa ile yapmak bizi ayrıca mutlu etti.” dedi.

 

Doğa Nevşehir Okulları’nın 1 Temmuz’da her şeyiyle biteceğini açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer, 21 bin metre karelik inşaat alanı olduğuna dikkat çekerek, “ eğitim konusunda zaten Nevşehir’in eni iyisi olmak için gayret ediyoruz ve edeceğiz ve açık söyleyeyim hedefimiz Nevşehir’de en iyi olmak değil Türkiye’de ses getiren işler yapmak. Çevre düzenlemesinden, yüzme havuzuna, kış bahçeli kütüphanesinden, sanat atölyelerine kadar her şeyin en iyisini yapmaya gayret ettik. Daha şimdiden okulumuzu gezen dostlarımız ve eğitimciler okulun değil Nevşehir’e Türkiye’ye örnek olacağını söylüyorlar.”

 

HARİKA BİNA MÜKEMMEL KADRO

Harika bina – mükemmel kadro cümlesini slogan edindiklerini kaydeden Doğa Nevşehir’in Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer, “iyi bir kadro ve iyi bir bina ve fiziki şartlarla eğitim işinin daha verimli olacağını başından beri biliyoruz. Bu nedenle bir taraftan iyi bir kadro için araştırma yaparken diğer taraftan elimizden gelenin en iyi eğitim binasını yapmak için uğraştık ve çok şükür başardık da sanıyorum. Eğitim için de, Türkiye’nin kendini yıllar içinde defalarca başarılarıyla ispat etmiş eğitimci kadrosunu oluşturuyoruz. Çok iyi bir yönetim kadrosu kurduk. İyi bir bina mükemmel bir kadro ile çocuklarımıza çok iyi eğitim vereceğimizi, onlara hazırladığımız sosyal donatılarla, girişken ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştireceğimize inanıyorum. Tek kelimeyle söylemek gerekirse bu okulda hedefimiz sadece Nevşehir’in en iyisi olmak değil, yapacağımız güzel işlerle iyi sonuçlar alıp, Türkiye’den ses getirmek. “

YAZI: İLTER SAĞIRSOY (ÖZEL İZİN)

 

 

 

 

Kaynak: (BÜLTEN) - BÜLTEN Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Anadolu’nun, En, Büyük, Okulu, Nevşehir’de, Açılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı