Haber Detayı
06 Mayıs 2015 - Çarşamba 17:34 Bu haber 2246 kez okundu
 
AKP Seçim Broşürlerinin Dağıtımına Başladı
AKP Nevşehir İl Teşkilatı tarafından hazırlanan seçim broşürlerinin dağıtımına başlandı.
SİYASET Haberi
AKP Seçim Broşürlerinin Dağıtımına Başladı

Broşürde AK Parti hükümetleri döneminde Nevşehir’e kazandırılan hizmetler ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan yatırımlara ilişkin bilgiler yer alıyor.

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25.dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için çalışmalarına devam eden AK Parti İl Teşkilatı, bastırdığı seçim broşürleri ile hem göze hem gönüle hitap ediyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in seçim gezileri sırasında da dağıtılan broşürlerde, Nevşehir’e yapılan ve yapılacak olan yatırımlara dair bilgiler yer alıyor.

Gerek AK Parti Genel Merkezden gelen gerekse de İl Teşkilatı tarafından yaptırılan broşürlerde AK Parti Hükümetleri tarafından Nevşehir’e yaptırılan icraatlar fotoğraflarla seçmenlerin dikkatine sunuluyor.

BAŞKANLIK SİSTEMİ İLE İLGİLİ HALK BİLGİLENDİRİLİYOR

Öte yandan, yine AK Parti İl Teşkilatı, 7 Haziran seçimlerinde AK Parti olarak Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasa ile ilgili de broşürler hazırlatarak, halkı bilgilendiriyor. “14 Soruda Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasanın Önemi” adı altında hazırlatılan broşürlerde, “Başkanlık Sistemi Nedir, Başkanlık Sistemi Diktatörlük mü Demektir” gibi konularda vatandaşların bilgilendirilmesi amaçlanıyor.

AK Parti İl İcraat Kitapçığı ve 14 Soruda Başkanlık Sistemi ve Yeni Anayasanın Önemi kitapçıkları, AK Parti il yöneticilerinin yanı sıra İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kolları yöneticileri ve üyelerince kapı kapı dağıtılıyor.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: nevşehir, AKP, Seçim, Broşürlerinin, Dağıtımına, Başladı,
Haber Yazılımı