Haber Detayı
28 Ocak 2018 - Pazar 19:59 Bu haber 3143 kez okundu
 
AKP Genel Başkan Yardımcısı Nevşehir’de
Çiğdem Karaaslan, AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Kongresine katılmak üzere Nevşehir’e geldi.
SİYASET Haberi
AKP Genel Başkan Yardımcısı Nevşehir’de

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Kongresine katılmak üzere Nevşehir’e geldi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın Nevşehir’e gelişinde kendilerini Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, protokol üyeleri ve partililer karşıladı.

 

Karaaslan’ın Nevşehir’de ilk ziyaret yeri Nevşehir Belediye Başkanlığı oldu. Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret eden ve kendileriyle bir süre görüşen Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan buradan Nevşehir’in Avanos İlçesinde bulunan Güray Müze'ye geçti.

 

Türkiye’nin  ilk ve en önemli kayadan oyma müzesini gezen ve tezgah başına geçerek çanak yapan Karaaslan’a katılımcılar ile birlikte eşlik eden Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kendilerine günün anısına  çini tabak hediye etti.

 

Daha sonra Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen AK Parti Nevşehir Kadın Kolları Kongresine katılan Karaaslan, Nevşehir’den ayrıldı.

 

 

 

Kaynak: (Nevşehir Üniversitesi) - Nevşehir Üniversitesi Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: AKP, Genel, Başkan, Yardımcısı, Nevşehir’de,
Yorumlar
Haber Yazılımı