Haber Detayı
19 Nisan 2018 - Perşembe 17:57 Bu haber 2619 kez okundu
 
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu
Turnuva 2. gün düzenlenen ödül töreni ile tamamlandı
AVANOS Haberi
Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu

Avanos Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 18-19 Nisan tarihlerinde düzenlenen ”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 15 Temmuz Şehitlerini Anma Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvası” 2. gün düzenlenen ödül töreni ile tamamlandı.

 

Avanos Atatürk Spor Salonunda 19 Nisan Perşembe günü yapılan mücadelelerde ilçe merkezindeki okulların yanı sıra köy ve kasaba okullarından gelen yaklaşık 200 anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencisi Koridor ve Reversi oyunlarında yarıştılar.

 

Yarışmalar tamamlandıktan sonra saat 14.30’da Avanos Kaymakamı Murat Çağrı Erdinç’in de katılımıyla madalya töreni düzenlendi.

 

Törende oyunlarda ilk 3 dereceyi alan öğrencilere madalyaları takdim edildi. Turnuvaya katılan tüm öğrenciler okullarında düzenlenecek törenlerde madalya sahibi olacaklar.

 

Nevşehir’de ilk kez düzenlenen “Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası”nın düzenleme komitesi ödül töreni sonrası Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kerem Yılmaz’ı ziyaret ederek destekleri için teşekkür ettiler.

 

Düzenleme komitesi, sponsorlukları için Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mustafa Gürbüz ve Öğretmenevi Müdürü Celal Talep'e de teşekkürlerini ilettiler.

 

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

 

DERECELER EKLENECEK

 

 

 

 

Kaynak: (A.G.) - www.avanosgazetesi.com Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Akıl, ve, Zeka, Oyunları, Turnuvasında, Ödüller, Sahiplerini, Buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı