Haber Detayı
05 Şubat 2015 - Perşembe 17:48 Bu haber 4622 kez okundu
 
AK Partiye Sürpriz Aday Adayı
10 Şubat 2015 tarihinden itibaren özellikle bürokratların istifasını vererek Milletvekili aday adaylığını açıklamasıyla birlikte aday adayı sayısının hızla artacağı gözlenen AK Parti’de yeni bir sürpriz aday adayının ismi kamuoyunda konuşuluyor.
SİYASET Haberi
AK Partiye Sürpriz Aday Adayı

 

AK Partinin son dönemlerde hukukçu isimlere aday sıralamasında öncelik vermesiyle birlikte AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylığını düşündüğü öğrenilen Av. Salih Çiçekli’nin önümüzdeki günlerde bu konuda kararını vereceği belirtiliyor.

Aday adaylığı konusunda yakın eş ve dostlarının yanında Parti genel merkeziyle de istişarelerde bulunduğu belirtilen aslen Nevşehir, İstanbul’da meslek hayatını sürdüren Av. Salih Çiçekli’nin 10 Şubat 2015 tarihinden sonra aday adayı olacak isimleri de gözden geçirerek milletvekili aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

1975 Yılında Nevşehir’de doğan Av. Salih Çiçekli, ilk, orta ve Lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladıktan sonra 1999 Yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İngiltere’de hukuk ve dil eğitimi alan Çiçekli, 2005 Yılına kadar Nevşehir’de mesleki hayatını sürdürdü. Halen İstanbul’da meslek hayatını sürdüren AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı olması beklenen Av. Salih Çiçekli, yerli ve yabancı birçok şirketin hukuk danışmanlığının yanı sıra belgesel yapımcılığı da yapıyor. Çiçekli evli ve 2 çocuk babası.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Admin
Etiketler: AK, Partiye, Sürpriz, Aday, Adayı,
Haber Yazılımı