Haber Detayı
20 Nisan 2015 - Pazartesi 17:36 Bu haber 2553 kez okundu
 
Ak Parti Milletvekili Adayları,Stk’ları Ziyaret Etti
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Milletvekili adayları, Nevşehir’deki çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcilerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.
SİYASET Haberi
Ak Parti Milletvekili Adayları,Stk’ları Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver,AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar ve çok sayıda Parti yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği, Nevşehir Berberler ve Kuaförler Odası, Nevşehir Muhtarlar Derneği, Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti, Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile Ziraat Odası yöneticilerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Milletvekili adayları, toplumun en dinamik gücü konumundaki sivil toplum örgütlerine iktidarları döneminde ciddi katkılar sağladıklarını belirttiler. Güçlü sivil toplum mekanizmalarının toplumun genel anlamda büyüme sürecine ulaşılmada, temel bir değer ortaya koyduğunu dile getiren AK Parti Milletvekili adayları, bundan sonraki dönemde de aynı kararlılık içerisinde çalışmaların sergileneceğini vurguladılar.

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: Ak, Parti, Milletvekili, Adayları,Stk’ları, Ziyaret, Etti,
Haber Yazılımı