Haber Detayı
13 Şubat 2019 - Çarşamba 12:58 Bu haber 3150 kez okundu
 
AK Parti Listeleri Ne Zaman Açıklanacak?
AK Partide belediye ve il genel meclisi listeleri ne zaman açıklanacak?
SİYASET Haberi
AK Parti Listeleri Ne Zaman Açıklanacak?

31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti’de il genel meclisi ve belediye meclisi üyesi adaylarının ne zaman açıklanacağı merakla bekleniyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’nın da listelerin hazırlanması konusunda istişarelerde bulunduğu belirtilen il genel meclisi üyesi ve belediye meclisi üyeliği listelerinde geçtiğimiz dönemler8e oranla ciddi bir değişimin olabileceği tahmin ediliyor.

 

Yıllardır il genel meclisi ve belediye meclisi üyeliği listelerine çöreklenmiş isimlerin bu dönemde o listelerde yer bulamayacağı ifade edilirken, genç, dinamik isimlerin listelerde yer bulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

Yine geçtiğimiz günlerde bir radyo programına katılan Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı’da yeni dönemde genç ve dinamik isimlerden oluşan bir belediye meclisi üyeliği listesinin hazırlıklarını tamamlama aşamasında olduklarını dile getirmişti.

Edinilen bilgiye göre çok sürpriz isimlerin yer alması beklenen AK Partinin il genel meclisi ve belediye meclisi üyeliği listelerinin 19 Şubat tarihinde açıklanabileceği öğrenildi.

 

Kaynak: (MHA) - MHA Editör: Avanos Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Listeleri, Ne, Zaman, Açıklanacak?,
Haber Yazılımı